Ponožky a spodní prádlo nepochybně pod stromečkem nalezne každý druhý. Kosmetika včele s parfémem nebo vodou po holení bezpochyby také vévodí vánočním překvapením. Čím však pánskou polovičku pod stromečkem skutečně překvapit? Inspirujte se v našem výběru a obdarujte manžela, tatínka či bratra dokonalým dárkem.

Dokonalý sestřih

Francouzská značka BaByliss Paris představuje novinku na trhu nejen pro pány – zastřihovač vlasů E985E s širokou nabídkou nástavců a volbou nastavení v profesionálním a uživatelsky komfortním provedení. Nový model zastřihovače byl vyvinut, aby vyhovoval i náročnému profesionálnímu a intenzivnímu používání. Je proto vybaven robustními čepelemi z nerezové oceli o délce 45 mm, které mají speciální elektrochemické ošetření zaručující vynikající a dlouhotrvající ostrost. Čepele jsou pro snadnou údržbu odnímatelné a omyvatelné vodou. Do výbavy patří 8 nástavců s různou velikostí. Otočný ovladač s 5 polohami umožňuje jemné odstupňování délky střihu. Kombinace těchto dvou voleb tak poskytuje dohromady 40 různých nastavení, díky čemuž se hodí pro širokou škálu účesů. Uživatelský komfort zvyšuje možnost kabelového i bezkabelového použití strojku (až na 90 minut) a rychlonabíjení – za 120 minut je strojek nabitý na 90 minut provozu. Doporučená maloobchodní cena modelu E985E je 2090, – Kč.

Stylová košile pro gentlemana

Kvalitní košile neodmyslitelně patří ke každému muži jako bramborový salát ke štědrovečerní večeři. Damien Arlie je relativně nový e-shop, který se rozhodl jít naproti mužům, kteří jsou na svůj šatník nároční. Právě pro ně jsou určené kvalitní košile stylu business casual z dílny Damien Arlie, které jsou vhodné ke každodennímu nošení. Košile Damien Arlie jsou určené pro zaměstnané muže, kteří chtějí působit seriózním, a přitom svěžím a neobvyklým dojmem. Při výběru barevných kombinací a vzorů měla nejdůležitější slovo originalita. V současnosti si můžete vybírat z první kolekce pěti košil. Pět může znít jako vcelku malý počet, ale mottem značky je prosazovat kvalitu, nikoliv kvantitu. Každá z košil je ušitá šikovnými českými švadlenami z kvalitních evropských látek, polyester je zakázané slovo. Pokud si nebudete jistí, že jste se trefili do vkusu, na stránkách obchodu můžete zakoupit i dárkový poukaz. Košile zakoupíte na: damienarlie.cz

Pro zahřátí těla i duše

Ochutnejte výběr nejlepších cejlonských čajů Basilur. Kolekce BASILUR The Island of Tea Assorted obsahuje 3 druhy černého a 1 druh zeleného čaje. Čajové lístky byly sbírány metodou tzv. zlatého sběru, kdy jsou odtrženy jen 3 nejmladší lístky, které obsahují největší množství antioxidantů. Cena: 169 Kč. Více na: www.caje-mixtee.cz

Lahev s puncem luxusu

V 70. letech minulého století byla na trh uvedena úspěšná značka Freixenet Cordon Negro, jejíž černá matná lahev patří mezi nejprodávanější na světě. Cava světle zlatavé barvy se zelenkavými odlesky a jemným, dlouhotrvajícím perlením má expresivní vůni připomínající tropické ovoce s lehkým dotekem citrusové kůry. Chuť je vyzývavá, středně plná, ve které převládá tropické ovoce podpořené atraktivní kyselinkou. Tato cava zraje ve sklepě 12-18 měsíců. Doporučená maloobchodní cena Freixenet Cordon Negro je 249 Kč.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy