Foto: Rohatynchuk Mykola / Shutterstock

Lámete si hlavu s vánočními dárky pro kutila? Není nic jednoduššího, než obdarovat právě kutila! Pokud se někdo takový ve vašem okolí vyskytuje, poradíme vám, podle čeho vybírat takové vánoční dárky, které mu vykouzlí úsměv na tváři.

Vsaďte na kvalitu

V prvé řadě je nutné uvést, že dárky, a ty pro kutily zejména, musí být kvalitní. Jelikož kutilové nejčastěji ocení nové vybavení do dílny, nářadí, ochranné pomůcky a další věci, musíte u nich mít záruku, že se při prvním použití nepoškodí. Jedním z kvalitních prodejců je kupříkladu firma Hoffmann Group. Ta oslavila již 100. výročí své existence, a stále se jedná o jedničku na trhu s nářadím a dalšími pomůckami pro kutily i profesionály.

Jakému oboru se kutil věnuje

Než svému kutilovi dáte dárek, ujistěte se, že víte, na jaké odvětví se zaměřit. Miluje práci s dřevem? Nebo si rozumí spíše s kovy? Nezávazně se ho během rozhovoru zeptejte. Alespoň získáte lepší představu o tom, jaké nářadí a materiál využije. Na výběr máte z nářadí ručního i elektrického, ale zaměřit se můžete i na vybavení dílny. Kutila určitě potěší také praktické skříně do dílny, do kterých si může všechno své nářadí přehledně vyskládat.

Myslete i na kutilovo zdraví

A pokud váš známý kutil připomíná občas jednoho seriálového hrdinu, který byl také kutil, ale bohužel vše, na co se sáhl mělo tendenci se pokazit, investujte do ochranných pomůcek. Ty zahrnují pevnou obuv, pracovní oděv, rukavice i pomůcky sloužící k ochraně sluchu a zraku. U bot a oblečení si prověřte velikost, u špuntů, sluchátek a brýlí se velikostí trefíte.

Zpříjemněte vánoční svátky vašemu oblíbenému kutilovi a kupte mu takový dárek, který mu udělá radost, a navíc mu i poslouží v jeho dílně. Řekněme si to na rovinu: praktický dárek, který bude kutil moci použít při práci, mu udělá největší radost.

Zdroj: Hoffmann-group

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy