Foto: Pexels/Oleksandr Pidvalnyi

Možná to znáte, čeká vás stěhování do nového bytu, na nové místo. Ať už je to z důvodu práce, rodinných vztahů nebo jenom chcete změnit místo. Vždy se ale jedná o změnu a ty bývají pro většinu lidí spojené se stresem. Proto určitě chcete, aby vše probíhalo hladce a bez problémů. To lze snadno zajistit vhodnou přípravou a bezproblémovým přestěhováním věcí. Přinášíme vám tipy, jak na co nejvíce pohodové stěhování.

1. Vyberte si ověřenou stěhovací firmu

V záplavě různých stěhovacích firem na trhu může být těžké vybrat si spolehlivou firmu, která nemá přemrštěné ceny. Pokud se budete stěhovat v Praze, tak pro vás může být výhoda velký výběr firem, na druhou stranu je však těžší si vybrat tu jedinou. Vždy vybírejte firmu, která je v oboru dlouho, některé třeba více jak 20 let. Také je výhodou, pokud vám v rámci nezávazné poptávky pošlou předběžné nacenění a komunikace probíhá bez problémů.

2. Stěhování nábytku snadno a rychle

Stěhování nábytku může být opravdu velkou výzvou. Vše se musí demontovat, převézt a pak opět smontovat dohromady. Naštěstí zkušení stěhováci si s tímto rychle poradí a díky jejich zkušenosti demontáž netrvá tak dlouho, jako kdybyste se o ni pokoušeli sami. Nábytek převezou na nové místo a navíc je vše pojištěné v případě poškození nebo rozbití.

3. Obalové materiály

Pokud chcete veškeré vybavení balit do vlastních krabic a na křehké zboží zvolit bublinkovou fólii, budete muset shromažďovat krabice ze supermarketů nebo obaly nakoupit. Snazší je využít možnosti, kterou nabízí některé stěhovací služby – zdarma zapůjčení obalových materiálů a krabic. Navíc po ukončení stěhování veškeré nevyužitelné nebo zničené obaly odvezou k ekologické likvidaci.

4. Stěhování těžkých břemen jako jsou piana

Pokud vaše domácnost čítá i těžké kusy jako jsou pianina nebo trezory, tak není žádný problém. Kvalitní stěhovací firma je přestěhuje bez poškození. K tomu jsou určeny speciálně upravené vozy, kde jsou i dále používány obalové materiály, fólie či deky, aby nedošlo k poškození. Stěhovací firma A-stěhování s.r.o. má se stěhováním těchto kusů nadrozměrných břemen bohaté zkušenosti a rozhodně vás nezklamou.

5. Odvoz nepotřebných předmětů

Kvalitní stěhovací společnost po proběhlé akci zkontroluje celý proces a přestěhované věci, zda je vše na svém místě a v pořádku. A také, zda je klient spokojený nebo by ještě potřeboval s něčím pomoci. Častým problémem bývá množství vyřazených věcí, které po stěhování zůstanou. Renomovaná firma vám tyto vysloužilé předměty odveze na sběrné místo k tomu určené.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy