Karanténa a nošení roušek je zátěžovou zkouškou také pro naši pleť. Pod rouškou se pleti hůře dýchá a může docházet k ucpávání pórů. Teplé a vlhké prostředí, které pod rouškou při nošení vzniká, je hotovým rájem kožních bakterií. Správné a důkladné čištění pleti je proto zvláště důležité.

Odličujte se ve dvou fázích

Ideální je odlíčit pleť ve dvou fázích – klasicky odličovacím mlékem či tonikem a následně ještě obličej umýt s pomocí pleťové mycí pěny a teplé vody. Zajistíte tak důkladnější vyčištění pleti včetně hlubších pórů. Nejenže tak můžete redukovat pupínky a další nedostatky, ale zároveň si pleť dezinfikujete. Čištění pleti je důležité i pokud jste jen doma a roušku zrovna nosit nemusíte. V průběhu dne se nám totiž na pleti běžně zachycují spousty nečistot, takže je vhodné si pleť vyčistit i v případě, že se zrovna nelíčíte. 

Vyhrajte produkty od nové české přírodní kosmetiky LOBEY

Sada v hodnotě 748 Kč obsahuje kombo pro důkladné vyčištění pleti – Obličejovou mycí pěnu a Odličovací bio mléko. Kosmetika LOBEY není testovaná na zvířatech a najdete ji v ekologických obalech ze skla a dřeva nebo recyklovaného plastu. Je vhodná pro vegany i ženy s citlivou pokožkou. Díky 100% přírodnímu složení nezatíží vaši pokožku ani přírodu. Vysoký obsah aktivních látek v každém produktu navíc zajišťuje účinek, který na pleti skutečně poznáte.

Obličejová mycí pěna jemně a důkladně odstraní nečistoty, které se na pleti usazují během celého dne, aniž by vysušovala pokožku. Zároveň díky přírodnímu extraktu z heřmánku lékařského pleť zklidní, působí protizánětlivě a podporuje regeneraci. Obsahuje bio aloe vera, ginko bilobu, vitamíny A, B, C, E, minerály a přírodní antioxidanty.

Odličovací bio mléko šetrně ale důsledně odstraní nečistoty i make-up. Pleť je po odlíčení jemná, vyhlazená a hydratovaná bez pocitu mastnoty. Navíc účinně snižuje podráždění pokožky. Obsahuje bio aloe vera, bio mandlový olej, vitamíny A, B, C, E, minerály a přirozené antioxidanty.

Kolik obsahuje denní krém a mycí pěna % přírodních složek?

  • a) 90 %
  • b) 100 %
  • c) 85 %

Správnou odpověď i více informací najdete na www.lobey.cz.

Správné odpovědi zasílejte do 30. dubna 2020 na e-mail soutez@mediaadvice.cz s heslem LOBEY. Výherce bude kontaktován e-mailem. Pro tři výherce máme připravené balíčky od společnosti Lobey.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy