Zažijte první májové dny jinak! Rozmazlete se odpočinkem, neotřelými zážitky a chvílemi, při nichž zapomenete na běžné starosti v přítomnosti svých milých. Vydejte se ve dvou do Villy Memories a vytvořte si vzpomínky, ke kterým se budete rádi vracet. Ať už vyrazíte s partnerem či partnerkou, užijete si dámskou jízdu, dopřejete luxus mamince nebo se rozhodnete věnovat víkend dětem, v oceněné vile v Hostýnských vrších na Moravě najdete odpovědi na své otázky.

Prostředí Villy Memories voní dálkami a je usazené v pečlivém a promyšleném designu.  Malý hotel pyšnící se oceněním nejlepší butikový hotel v kategorii Family v Evropě a jeden ze čtyř nejlepších na světě ze soutěže Boutique Hotel Awards 2018 nabízí nečekané zážitky. Zvolte si některý ze speciálních tématických balíčků nebo Luxury Days La dopřejte si jedinečnou péči. Wellness, romantika, golf, party, rodina, detox nebo relaxace ve společnosti prvotřídního vína, to je jen namátkový výběr z rozmazlování, které na vás čeká.

„Villa Memories je původně rodinný dům, který jsme s architekty přetvořili na místo, v němž se sám cítím velmi dobře. Promítly se do něj moje zážitky a touhy. Když přijedete, zavře se za vámi brána a ocitnete se v jiném prostředí. Snažíme se, aby se u nás klienti opravdu cítili jako doma,“ vysvětluje majitel Villy Memories Martin Ditmar. Domácí prostředí je zde dotažené do detailu. „Pokud si u nás host otevře například některý z našich prvotřídních koňaků a nestihne jej dopít, lahev označíme a schováme ji na jeho příští návštěvu. Podobně založíme rozečtenou knihu nebo připravíme květiny, které máte vy nebo vaše partnerka či partner rádi. Podle toho, odkud k nám hosté přijíždí a podle jejich preferencí, naladíme v pokoji rádio či televizi, aby slyšeli svou rodnou řeč,“ doplňuje Martin Ditmar některé z mnoha drobností, které těší návštěvníky hotelu.

Čekají vás zážitky

Kromě jedinečného prostředí proto na návštěvníka čekají další aktivity, kterými si může zpestřit pobyt podle nálady. Užijte si piknik pod rozkvetlými stromy, uvolňující masáž a soukromé spa, ochutnejte něco dobrého z venkovního grilu nebo se nechte odvézt do některé z vyhlášených restaurací v okolí. Zregenerujte se na procházce malebnou přírodou nebo při dopoledni na luxusním golfovém hřišti. Projeďte se na koni či se vybijte na kole. Villa Memories skloubí rodinnou atmosféru a kvalitu pětihvězdičkových hotelů.

Více informací zde – www.villamemories.cz

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy