S přicházejícím jarem nastává ta pravá chvíle k přirozené obnově sil, pročištění a probuzení organizmu. V dnešním uspěchaném světě však často potřebujete k čerstvé energii trochu pomoci. Každodenních starostí a únavy se dokonale zbavíte v novém ojedinělém studiu Touch Therapy, které prosvětluje slunce vysoko nad střechami domů v centru Prahy. Vykročte do jara pročištění, zdravější a svěžejší. Tady najdete místo, kde dávají důraz na vědomý dotyk, terapeutický přístup a meditativní prožitek.

Nechte si vyladit tělo na nový začátek

V Touch Therapy si můžete dopřát třeba klasickou terapii, při které se díky hloubkové stimulaci akupresurních drah a uvolnění svalů pomocí teplého oleje prokrví pleť a odstartuje vylučování toxinů. Zharmonizuje vás také aromaterapeutická masáž pro kterou si sami zvolíte olej z vysoce kvalitní řady značky dōTERRA. Hluboké pročištění vám poskytne detoxikační terapie himalájskou solí spojená s hodinovou masáží celého těla. Ale to zdaleka není vše. O celé nabídce procedur vycházejících z ájurvédské medicíny, kdy se používá jen kosmetika a přípravky v bio kvalitě, se dozvíte po domluvě ve studiu Touch Therapy.

Začněte ladit tělo na nový začátek

Dopřejte si luxus v přátelské atmosféře. Rozpusťte nánosy stresu a vychutnejte si okamžiky plné péče v designovém klidném prostředí se spoustou květin. Po proceduře si můžete dát sprchu, zachumlat se do županu, být chvilku sami a nechat doznít příjemnou péči. Možná vás sluníčko vyláká na terasu, kde si můžete vychutnat lahodný bylinkový čaj a užít si výhledy na centrum Prahy nedaleko Staroměstského náměstí.

Přijďte zažít něco výjimečného, co pomůže vašemu tělu i mysli. Nebo udělejte radost svým blízkým a darujte jim na některou terapii poukaz .

Více informací a rezervace na telefonním čísle +420 737 128 871 nebo na e-mailu [email protected]

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy