SMYSSLY, to je netradiční česká značka kosmetiky, která v roce 2017 vznikla zcela tradičně. Silným poutem matky a dcery. Dlouho toužily po vlastní kosmetice, a tak dnes představují produkty, jež několik let vytvářely pro sebe. Pečlivě vybíraly ingredience a složení s cílem zachovat a podpořit přirozené vlastnosti pokožky a zvýraznit její krásu.

Více než 90 % složek je přírodního původu

Ve svých výrobcích spojují pozitivní účinky mletých perel a hydrolyzovaného hedvábí s vybranými oleji. Více než 90 % složek je přírodního původu. Jejich portfolio dnes čítá více než 25 produktů komplexní péče o pleť a pokožku.

Součástí filozofie značky SMYSSLY je také udržitelnost zdrojů

Mezi nejoblíbenější produkty patří hydratační emulze „Protivrásková péče“, sérum s kyselinou hyaluronovou, či sérum s retinolem. Nedávno sortiment obohatilo antioxidační sérum s rozjasňujícím účinkem. Lahvička naplněná perlami je nejen blahodárným elixírem pro pleť, ale díky své vizualitě i výsostnou ozdobou každé kosmetické poličky. Součástí filozofie značky SMYSSLY je také udržitelnost zdrojů. Část obalů se vyrábí ze zbytkového dřeva či kůže a pokud je to možné, plast se nahrazuje sklem.

Stejně ekologicky jsou pojaty také vánoční balíčky, přitom neztrácí na své kráse. Své blízké můžete potěšit vytříbenými kosmetickými produkty v dřevěné krabičce vystlanou mechem. Tu poté obdarovaný může dále využít, třeba jako šperkovnici či úkryt pro jiné poklady. Sestru či kamarádku můžete potěšit dárkově zabaleným perlovým sérem. Mamince udělá radost kombinace tří produktů kyselina hyaluronová, retinolové sérum a masážní kámen gua-sha. Pro babičku bude vhodnou volbou perlový výživný krém a 4% sérum kyseliny hyaluronové. Pokud své blízké budete chtít obdarovat tělovou péčí, připraven je balíček s hedvábným tělovým olejem, mýdlem s bambusovým uhlím a masážní gua-shou proti celulitidě.

Vánoční balíčky, stejně jako všechny ostatní produkty můžete zakoupit na www.smyssly.com nebo v jejich novém butiku V OC Máj na Národní.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 774 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy