Pomalu se blíží svátky a s nimi přichází dilema, čím obdarovat své blízké. Pokud máte kolem sebe milovníky knih, budete letos mít z čeho vybírat. Přinášíme vám tip y na novinky, které nešetří napětím, dramatickým dějem a zároveň jsou velmi čtivé.

Nejsi její dcera. Jsi její vězeň. Stísňující psychologický thriller

Matka miluje svou dceru Mirabelle. Je to její panenka – a tak ji v domě se zabedněnými okny i dveřmi obléká, maluje jí tvář a češe vlasy. Jenže jak dívenka roste, šaty už jí tak nepadnou a Matka není spokojená. Ke třináctým narozeninám proto Mirabelle dostane dárek, pětiletou sestřičku Clarabelle, kterou Matka zachránila z vnějšího světa. Mirabelle postupně dochází, že její život není tak normální, jak si myslela… a že život panenky nebývá nikdy dlouhý.

Knihu můžete objednat zde: https://www.albatrosmedia.cz/tituly/77189521/matcina-panenka/

Dva otcové. Jedna dcera. Tajemství, které převrátí život všech naruby

Charlotte vyrůstá v rodině nacistického soudce Wilhelma Lange. Život jí připadá idylický – až do chvíle, kdy po válce zjistí, že jejím skutečným otcem je muž jménem Josef Goldenberg. Opravdu ji jako malou ukryl u cizí rodiny v Lidicích? Jak je ale možné, že ji vychovali němečtí rodiče? Jak Charlotte zjišťuje fakta o svém původu, její svět se otřásá v základech. A dívku zasáhne dilema, které si nikdy nedokázala představit.

Knihu si můžete objednat zde: https://www.albatrosmedia.cz/tituly/66945972/estercini-otcove/

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč je infrasauna od SaunaSystem tak oblíbená? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy