I na podzim se najde několik příznivějších dní, kdy svítí sluníčko a my bychom s dětmi chtěli někam vyrazit. Nejlépe ven, aby se proběhly a na čerstvém vzduchu se unavily. Ideálním místem jsou venkovní dětská hřiště, jistě najdete některá ve svém okolí.

Klouzačky, prolézačky a kolotoče

Pryč jsou snad doby, kdy každé hřiště mělo jen rozbité houpačky a prolézací zeměkouli. V dnešní době se dá i na menších městech či vesnicích najít kvalitní a moderní dětské hřiště, kde jsou hrací prvky z kvalitních materiálů a zároveň jsou pro děti zajímavé. Mimo to, že si děti na prolézačkách užijí zábavu, tak jsou vlastně vedeny i k pohybu, mimoděk si cvičí balanc, postřeh či sílu. Na všestranný rozvoj pohybu jsou vhodné prolézací stěny, které obsahují prvky jako šplhací lana, šplhací stěnu či tyč na šplhání. Různá houpadla jsou vhodná pro menší děti, ty starší pak zaujmou balanční prvky nebo herní sestavy se skluzavkou.

Skate parky a workoutová hřiště pro starší

Dospívající děti těžko nalákáte ven jen tak či za sportem, pokud k němu nemají vztah. Zato na skate hřiště budou chodit někteří z nich s radostí a na skatu vydrží trénovat hodiny a hodiny. Moderní skate parky jsou proto skvělým městským mobiliářem, kde je vždy živo. Stejně tak jsou u dětí oblíbená workoutová hřiště, kam mohou chodit kdykoliv cvičit.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy