V Praze 1, na Havlíčkově ulici, se večer v concept storu Indivine nesl ve znamení svěží elegance a stylu díky Jarní Chic Party. Akci si nenechaly ujít herečky Lenka Vlasáková, Alena Doláková, Nikol Kouklová a Kristýna Janáčková.

Majitelka Indivine, stylistka Lenka Zelenohorská návštěvníky uvítala nejnovější jarní kolekcí na rok 2024, které vévodily krémové a pastelové barvy. Moderováním celé akce se ujala moderátorka Tereza Víchová, která se postarala o to, aby atmosféra byla nejen příjemná, ale také plná inspirace a kreativity.

Vrcholem večera byla módní přehlídka, kde modelky prezentovaly aktuální módní trendy dostupné na obchodě. Součástí akce se také stal beauty koutek pod taktovkou Líčírna Organics. Dále byla představena spolupráce s obuvnickou značkou Shoe Republic Praha, přinášející možnost doplnit outfit o vhodně zvolenou obuv. O hudební podkres celé akce se postarala DJ Diva. Závěr Jarní Chic Party byl věnován všem přítomným, kteří si za individuální péče stylistek obchodu zkoušely oblečení trendy italských značek.

Zájem o nové kousky byl natolik velký, že fronty v zadní části obchodu, kde se nacházejí převlékací budoáry, byly nepřetržité. „Indivine je pro mě novým objevem, ale už teď vím, že sem se budu určitě vracet čerpat nejnovější trendy,“ poznamenává Nikol Kouklová. S tím souhlasí i Kristýna Janáčková, která dodává: „Pro mě je Indivine jako ráj, kde nejenže najdete úžasné kousky ze slunné Itálie, ale věnují se vám zde také stylistky, které vám poradí, jak vše vkusně zkombinovat.“

Lenka Vlasáková, která na akci dorazila se svojí hereckou kolegyní Alenou Dolákovou, přiznala, že módu řeší podle příležitosti. „Když je červený koberec, věnuji se módním otázkám, ale jinak v civilu ne. Většinu času trávím v autě, když přejíždím po celé republice, takže na to není úplně správný čas.“

Jarní Chic Party ukázala příchozím nejen nové aktuální jarní trendy, ale i možnost okusit hravost ve stylingu a nechat se hýčkat v beauty koutku, který je nyní nedílnou součástí concept storu Indivine.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy