Foto: MOIRA

Venku panuje chladné počasí, my s nostalgií vzpomínáme na léto. Jak krásně nám bylo, když jsme na sobě nemuseli nosit silné vrstvy oblečení, ale jen tričko nebo šortky, které jsme na těle skoro ani necítili. Teď na sobě máme několik vrstev, a i přes ně nám je občas chladno. Víte, že když vsadíte na funkční oblečení, vůbec to tak nemusí být?

Funkční oblečení zahřeje, ale je stylové?

Nejspíš vás to překvapí, ale ano. I funkční oblečení může vypadat tak hezky, že si ho s klidným svědomím obléknete do práce, na rande, na večeři apod. Že to není možné? Ale je, a to díky českému výrobci funkčního oblečení MOIRA.

Co je funkční oblečení?

I v zimě se často stane, že se zpotíme. A to nejen během sportovního výkonu, ale i jen tak, když třeba pospícháme na autobus nebo chceme stihnout poštu, než zavře. Kdo z nás to ještě nezažil? Určitě si vybavíte, jak vám pot stékal po zádech a po chvíli jste se začali klepat zimou. Když jste pak vešli do tepla a bundu jste si rozepli, byla vám ještě větší zima, dost možná jste se dokonce po pár dnech potýkali s nachlazením.

Když na sobě ale budete mít funkční prádlo, pot vám po zádech stékat nebude, oblečení ho odvede od těla směrem na povrch, odkud se odpaří, zároveň se postará o to, že vám bude příjemně teplo. Vyvarujete se tak mnoha nepříjemnostem, včetně prostydnutí, ze kterého pak bolí záda, svaly, klouby apod.

Během chladných dní přijde vhod termoprádlo

Poddruhem funkčního prádla, které je jako stvořené pro chladné zimní dny, je termoprádlo, které je příjemné na tělo, hřejivé a nemusíte se bát, že by dráždilo vaši pokožku. Tedy když vsadíte na kvalitní termoprádlo, které má jako příměs merino vlnu o síle vlákna 16,5 mikronů, jako to od MOIRA.

Foto: MOIRA

Proč dát přednost právě MOIŘE?

MOIRA je český výrobce funkčního prádla, který si dává záležet jak na použitých materiálech, tak na vzhledu oblečení. Když se totiž řekne funkční prádlo, většina z nás si vybaví, jak na něj narazila v obchodě, vzala ho do ruky, a zase jsme ho odložili. Kromě toho, že nám nebyl moc příjemný materiál, jsme si také řekli, že se nám moc nelíbí a nebudeme ho tak stejně nosit. Co si budeme povídat, přece jen se svému okolí chceme líbit.

V MOIRA tohle všechno ví, proto připravili nejen kolekci na sport, ale i na každodenní nošení. Vybírat můžete z mnoha provedení, designu i barev, prostě to, co se vám líbí. Vůbec se navíc nemusíte omezovat jen na trička, mikiny, nátělníky, spodky nebo vesty, nabídka je mnohem širší a najdete v ní i sukně a šaty pro dámy.

Vše vám přijde vhod za každé situace, ať už je venku teplo nebo zima, svítí sluníčko nebo prší. Stačí si dobře vybrat materiál, střih a design.

Víte, že MOIRA pro výrobu funkčního oblečení používá jen ty nejkvalitnější materiály? Základem většinou je polypropylen s příznačným jménem MOIRA, který mohou nosit jak dospělí, tak děti. Díky superjemným polypropylenovým vláknům dovede funkční prádlo rozptýlit kapilární vlhkost, a tak udržovat příjemnou tělesnou teplotu, nezpůsobovat přehřátí, prochlazení ani zvýšené pocení vašeho těla. Navíc jde o materiál, který je hypoalergenní a vhodný i pro alergiky. Co víc si přát?

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy