Foto: MakeUp Eraser

Slyšeli jste už o udržitelném odličovači make-upu? Ušetří nejen vaše peníze, ale zejména planetu. Odličovač MakeUp Eraser nahradí až 3 600 kusů odličovacích ubrousků, vydrží 3 – 5 let a to nejlepší – pere se v pračce.

Pokud stále používáte klasické odličovací tampony nebo ubrousky, je čas na změnu. Toto jsou 3 důvody, proč vyzkoušet MakeUp Eraser.

1. Veškerý make-up odlíčíte pouze vodou

S jemným eko ​​odličovačem vám bude stačit k odlíčení pouze voda. Funguje totiž na bázi sacího efektu, ve kterém se spojí miliony mikrovláken, které za pomoci teplé vody odlíčí opravdu veškerý make-up pouze vodou. Obecně při takovém odličování platí – čím je vlhčí a voda teplejší, tím lépe funguje. Po odlíčení samozřejmě doporučujeme pokračovat v běžné péči o pleť s oblíbenými produkty.

Tip: Pokud se k odličování pouze vodou necítíte, nemusíte zoufat. MakeUp Eraser si perfektně rozumí i s odličovacími vodami, mléky a dokonce i s tonerem. Nahradíte tak klasické ubrousky, což je skvělý začátek pro přírodu.

2. Výborně si poradí s pleťovými maskami

Pokud i vás na schnoucích pleťových maskách vždy nejvíc obtěžovalo jejich nekonečné mytí, máme pro vás dobrou zprávu. MakeUp Eraser si s nimi hravě poradí. Stačí ho namočit do teplé vody a pleťová maska ​​je pryč. Je odstraněna kompletně, efektivně a opravdu šetrně k pleti.

3. Výhra pro vaši peněženku

Pokud se rozhodnete pro udržitelné odličování, už více nebudete muset kupovat ani odličovací tampony, ani odličovací mléka či vody. MakeUp Eraser stačí jednoduše vyprat v pračce, například s ručníky, a můžete jej vesele používat dál. V takovém režimu vydrží až 1 000 praní, což se rovná zhruba 3 – 5 letům. Představte si, kolik peněz (a odpadu) za tuto dobu ušetříte.

Více informací i eko odličovači naleznete zde: https://makeuperaser.sk/collections/odlicovace-makeup-makeup-eraser

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč je infrasauna od SaunaSystem tak oblíbená? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy