Krásná podlaha dodá stylový vzhled celé místnosti a vytvoří v interiéru příjemnou atmosféru. Dřevo je ideálním materiálem. Je velice estetické a dá se kombinovat s jakýmkoliv jiným materiálem i barvami, které budou na doplňcích a na dalším vybavení místností. Dřevěné podlahy jsou navíc velice příjemné na dotek a snadno se udržují, rozhodně lépe než koberce. Při správné údržbě vydrží beze změny vzhledu i několik desetiletí. Je vhodné je ošetřit například Osmo olejem, který je bezbarvý, ale dřevo ošetří a dodá mu pěkný vzhled.

Dřevěná podlaha s moderní technologií

Dřevěné podlahy Ekowood mají úžasné vlastnosti a navíc jsou nyní k dostání za velice příjemné ceny. A jaké jsou nejlepší vlastnosti těchto dřevěných podlah?
Disponují moderní technologií, tedy spojením lamel zámkem 5G. Jsou stabilní díky středové nosné vrstvě z dřeviny hevea. Navíc jsou vhodné pro podlahové vytápění. Jsou snadno udržitelné a odolné vůči tvorbě skvrn a vniknutí vlhkosti. Bonusem je certifikovaný výrobce, kdy je výroba šetrná k životnímu prostředí. Ještě váháte s pořízením dubové nebo jiné dřevěné podlahy? Nechte se i vy okouzlit krásou dřevěných podlah a vyberte si tu vaši ideální podlahu. A pokud vlastníte rodinný dům, nechce si s návrhem vašeho interiéru pomoci – designéři vám pomohou s rekonstrukcí bytu nebo domu a navrhnou vám veškeré interiérové vybavení.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Media Advice, s. r. o.

V Zahrádkách 2028/6, 130 00 Praha 3

e-mail: [email protected]

Privacy Policy