Léto se pomalu chýlí ke konci, ale výletovat můžete i na podzim. Nenechte si ujít návštěvu města Plzně, kde určitě stojí za návštěvu právě pivovar Plzeňský Prazdroj

Kam vás prohlídka zavede?

Prohlídková trasa Pilsner Urquell, patří mezi světově nejlépe hodnocené turistické destinace. Není divu, prohlídka je tak nabitá zajímavostmi, že potěší i velmi náročné návštěvníky. Milovníky historie zaujme model pivovaru z konce 19. století, varna z 30. let minulého století nebo historické sklepy, kde se dodnes vyrábí pivo Pilsner Urquell tradiční metodou jako za dob prvního sládka.

Zajímá vás hlavně, jak se pivo Pilsner Urquell vaří?

Bude vám vysvětlen unikátní postup vaření piva Pilsner Urquell, který je identický s tím, jak jej v roce 1842 zavedl Josef Groll. Podíváte se na novou stáčírnu, která zvládne 120 000 lahví za hodinu, i na „srdce pivovaru“ – moderní varnu z roku 2004. Vrcholem prohlídky je degustace nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell načepovaného přímo z ležáckých dubových sudů v historických sklepech.

Pojďte s námi soutěžit

Jak dlouho trvá prohlídka pivovaru Plzeňský Prazdroj?

a) 30 minut

b) 60 minut

c) 100 minut

Více na  www.prazdrojvisit.cz

Pro jednoho z vás máme připravené dvě vstupenky na exkurzi. Správnou odpověď posílejte do 14. září 2019 na soutez@npmedia.cz s heslem PIVOVAR. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 212 340 014
e-mail: info@forme.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy