Především pro děti ve městech je důležité trávit čas venku aktivním způsobem a při vycházce mít nějaký cíl. Nejlepším cílem pro děti je samozřejmě dětské hřiště. Mezi nimi je ale velký rozdíl v možnostech hry, ale i bezpečnosti.

Dětské hřiště pro nejmenší

Víte, že některá dětská hřiště jsou vhodná již pro děti od jednoho roku? I takové malé děti si totiž mohou vyhrát, potřebují mít však uzpůsobené herní prvky, které jim dobře poslouží pro hru, ale které budou zároveň bezpečné. Je potřeba, aby herní prvky byly výškově přizpůsobené pro batolata a předškolní děti. Na takových hřištích naleznete houpačky, skluzavky a prolézačky vhodně rozvíjející motoriku předškolních dětí.

Překážkové dráhy a prolézačky vhodné pro starší děti

Některá dětská hřiště jsou vhodná pro děti od pěti let a ty poskytují herní prvky pro školní děti. Ty na rozličných herních sestavách mohou trénovat svou rovnováhu, stabilitu, sílu a motoriku. V neposlední řadě nabízí kvalitní prostor pro dětskou hru. Skluzavky, prolézačky a překážkové dráhy podpoří děti v rozvoji pohybu. Pokud budete hledat vhodné a bezpečné hřiště ve vašem okolí, zjistěte si, zda nemáte kolem sebe hřiště realizované firmou Hags, které je lídrem ve výrobě kvalitních a bezpečných dětských hřišť. Je totiž velký rozdíl v moderních dětských a sportovních hřištích a ve starých herních prvcích, které nemusí splňovat současné požadavky na bezpečnost a kvalitu materiálů.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Proč jsou venkovní sauny tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy