Lámete si hlavu, čím o Vánocích potěšit své milované? Máme pro vás tipy pro přátele i všechny členy rodiny různých věkových kategorií. Tentokrát jsme pro vás vybrali tipy na dárky, které pomohou k lepší pleti, vlasům i mladšímu vzhledu.

Dárková kazeta Phyris Retinol Power

Zažijte zázračné omlazení! Retinolový krém od PHYRIS redukuje vrásky a vyhlazuje stávající linky. Viditelně omlazuje pleť. Udělejte radost kosmetickými produkty, díky kterým pokožka začne sama pracovat na návratu ke své mladistvé pružnosti, vitalitě a jasu. Dárková kazeta je zabalená v nádherné krabici. Obsah kazety: Retinol Cream, UltraSomi Fluid, Retinol Anti-age jako dárek zdarma.

Cena: 2545 Kč

Zakoupíte na: www.viviane.cz

Rychlý a šetrný fén s unikátním nástavcem proti polétavým vlasům

Dyson Supersonic je výkonný, rychlý a vhodný pro všechny typy vlasů. Využívá prudký, soustředěný proud vzduchu, je navržen tak, aby se pohodlně držel v ruce, je tišší než ostatní vysoušeče a chytře reguluje teplotu, aby pomohl ochránit vlasy před poškozením vysokou teplotou. Letošní novinkou je navíc speciální nástavec Flyaway. Díky němu zabrání poletování vlasů tím, že kratší vlasy schová proudem vzduchu pod ty delší.

Cena (s pěti stylingovými nástavci včetně Flyaway): 11 390 Kč

Zakoupíte na: www.dyson.cz

Elegantní ovocná vůně

Květinově-ovocně-dřevitá vůně parfému GrandiosMIA potěší svou elegancí a sofistikovaností. Něžné květy se snoubí se svěžestí šťavnatého ovoce a smyslně teplé esence santalu v kombinaci s těžšími tóny pačuli evokují pocit plnosti a nádhery. Jako vánoční dárek navíc dostanete k parfému zdarma kvalitní hydratační rtěnku Arabesque.

Cena: 915 Kč

Zakoupíte na: www.viviane.cz

Luxusní bezdrátová žehlička na vlasy

Luxusní bezdrátová žehlička Dyson Corrale je jediná žehlička s revoluční technologií měděných pohyblivých destiček, které se ohýbají kolem vlasů tak, aby je tvarovaly a držely pohromadě. Zároveň je vybavena technologií inteligentní regulace teploty, takže brání poškození vlasů.

Cena:  13 390 Kč

Zakoupíte na: www.dyson.cz 

Dárkový balíček pro krásné vlasy

Aby byly vlasy zdravé a krásné, potřebují tu správnou péči, která je u každého individuální. Značka Kaaral proto nabízí výhodné akční balíčky pro různé typy vlasů. Obsahují šampon (300 ml) i kondicioner (250 ml), díky nimž je zajištěna komplexní péče. Zároveň ušetříte a ještě získáte zdarma 100 ml šamponu a 75 ml kondicioneru.

Kaaral balíček Purify Volume pro vlasy jemné, tenké, splihlé, matné a oslabené

Cena: 521 Kč

Zakoupíte na: www.viviane.cz

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy