Třetí červnová neděle patří již několik desetiletí všem otcům a tatínkům. I když se na něj zapomíná mnohem častěji než na květnový Den matek, neznamená to, že si otcové zaslouží naši přízeň o něco méně. Čím jim letos vykouzlit úsměv na tváři?

Pro hladkou tvář

Dokonalé oholení a péče o mužské vousy – to je souprava zastřihovače vlasů SENCOR SHP 7411BK s 12 vyměnitelnými nástavci na odstranění chloupků z nosu i těla, sestřih vousů, tvarování kontur i precizní zarovnání, střih vlasů v délce 3 – 12 mm. Strojek je možno nabíjet i  pomocí konektoru mikro USB. Strojek je dodáván s bohatým příslušenstvím v podobě oleje, stojanu, hřebenu a 12 nástavců. Doporučená akční cena zastřihovače je 999,- Kč.

S odkazem na fenomenální seriál

Nejznámější skotská whisky Johnnie Walker vytvořila limitovanou edici Johnnie Walker White Walker, inspirovanou seriálem Hra o trůny. Momentálně seženete na trhu několik posledních lahví, které po nachlazení vytváří originální efekty. Speciální whisky White Walker obsahuje slady Cardhu a Clynelish. V chuti najdete jemné tóny vanilky, karamelizovaného cukru a lesní ovoce. Obsah: 0,7 l. Doporučená cena: 999 Kč.

Přírodní kosmetika pro uvědomělé muže

Krém pro muže Coslys se dokonale postará o mužskou pleť. Obsahuje šťávu z Aloe vera, bambucké máslo a řadu pečujících rostlinných výtažků. Má lehkou nelepivou texturu, výborně hydratuje a vyživuje namáhanou pleť. Navíc zklidňuje případné záněty vzniklé v důsledku holení. Lze ho použít jako denní i noční krém a výborně zklidní pokožku po holení.

Doporučená cena: 373 Kč, k dostání v BIOOO.CZ.

Univerzální sprchový šampon na tělo i vlasy Farfalla Men 2v1 lehce myje pokožku a současně o ni pečuje, chrání ji před podrážděním i dehydratací. Kombinace rostlinných tenzidů a šťávy z Aloe vytváří krémovou pěnu, která spolehlivě odstraňuje nečistoty, pot i přebytečný kožní maz, aniž by pokožku zbytečně zatěžovala. Naopak, Aloe uzamyká v pleti potřebnou hydrataci a skvěle ji zklidňuje, zatímco rostlinné proteiny pokožku zjemňují a zvláčňují. Osvěžující vůně esenciálních olejů vás příjemně povzbudí a osvěží, zpříjemní ranní vstávání.

Doporučená cena: 298 Kč, k dostání v BIOOO.CZ.

S knihou v ruce zpátky v historii

Branibor v roce 929. Při krvavém útoku německého vojska pod velením krále Jindřicha I. je zajat slovanský knížecí syn Tugumír. Spolu se sestrou Drahomírou jsou odvlečeni do Magdeburgu, kde se Tugumír brzy proslaví jako léčitel. Zachrání život Jindřichovu synovi Otovi a stane se jeho osobním lékařem a učitelem jeho synů. Přesto zůstává i nadále rukojmím a zajatcem mezi dvěma světy. Když se po Otově korunovaci vyrojí odpůrci, kteří ho chtějí svrhnout, obrací se král s nezvyklou prosbou na Tugumíra, muže, který je zároveň jeho přítelem i nepřítelem… Příběh z pera Rebeccy Gablé, která je nazývána Kenem Folletem v sukních.

Český originál do skleničky

Tradici Fernet Stock začal psát Lionello Stock roku 1927. Díky zachování jeho poctivé receptury je Fernet Stock nejprodávanějším hořkobylinným likérem v Česku, a proto určitě ani na Den otců nešlápnete darováním Fernet Stocku vedle. To, co z něj dělá opravdový český poklad, je více než 90 let přetrvávající originální a nezaměnitelná chuť, která tkví v dlouhém procesu výroby. Teprve ve chvíli, kdy Fernet Stock dozrává k dokonalosti, stává se součástí i Vašich příběhů. Ať už samotný a nebo v podobě legendárního drinku Bavorák. Obsah: 0,5 l Doporučená cena: 179 Kč.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Toužíte po domácím saunování? Infrasauna pro jednoho od SaunaSystem je ideálním řešením!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy