Léto je v plném proudu a s ním i limitovaná edice intimních gelů Chilly Intima – provází ji soutěž ve spolupráci s ROWENTOU! Na každého čeká 20% sleva pod víčkem a jednou týdně losování o produkty v celkové hodnotě 50 000 Kč!

„Mezi námi děvčaty“ – tak zní hlavní motto letní soutěže s Chilly Intima, ve které může vyhrát opravdu každý. Stačí zakoupit jediný produkt z limitované edice intimních gelů Chilly Intima a sleva 20 % na produkty značky ROWENTA je vaše. Připraveny jsou samozřejmě i další parádní ceny od Rowenty, a sice z řady péče o vlasy a epilátory v celkové hodnotě 50 000 Kč. Stačí jednoduchá registrace účtenky na webu www.chillyintima.cz a správná odpověď na soutěžní otázku. Pozor – losuje se každý týden od 1. 7. do 31. 8. 2021, tak neváhejte a jděte do toho, šance na výhru je vysoká!

Holky nemají tabu

Soutěž s Chilly Intima slibuje nejen atraktivní výhry, ale také důraz na edukaci a boření zbytečných mýtů, které téma intimní hygieny stále ještě pro mnohé dívky představuje. Cílem je odbourat strach a stud, motivovat k otázkám, a především k diskusi o věcech, které trápí každou dívku – ženskost, intimita, prevence, antikoncepce a další. K tomu je jednoznačně zapotřebí pocit sounáležitost, porozumění a vzájemného sdílení problémů, které jsou naprosto normální, řeší je každá žena a je důležité o nich otevřeně hovořit. Proč? Protože #holkynemajitabu!

Nezaměnitelný obal

Součástí obalu letní limitované edice Chilly Intima jsou pro lepší orientaci a snazší výběr toho nejvhodnějšího produktu jednoslovné charakteristiky – hydratace, jemnost, ochrana, svěžest a prevence.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč je infrasauna od SaunaSystem tak oblíbená? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy