Trendem v oblasti líčení je především přirozeně vypadající make-up. Většinou je ale těžké přirozeného a jemného vzhledu dosáhnout, pokud nemáte ke zkrášlování dostatek denního světla. To potvrzuje i aktuální průzkum společnosti Wirtuuu, podle kterého chybí denní světlo při líčení téměř 65 % českých žen. Mnohé z nich jsou také zvyklé malovat se v koupelně nebo na chodbě, které jsou často úplně bez oken. V případě, že se tedy pravidelně upravujete pod umělým osvětlením, může být výsledný make-up zkreslený.

Denní světlo do koupelny dostaneme i jinak než oknem

Ačkoliv dnes máme na výběr z široké škály moderních led žárovek, žádná z nich přirozené denní světlo zcela nenahradí. Jestliže máte koupelnu situovanou tak, že není možné umístit do ní okno, řešení může přinést světlovod. „Jedná se o technologii odrazu a jeho podstata není nijak složitá. Světlovody přivedou do interiéru světlo speciálním vysoce reflektivním tubusem, jehož stěny tvoří zrcadla s maximální odrazivostí. Jsou navíc doplněna o skleněné rozptylovače, takzvané difuzéry, které světlo po místnosti rovnoměrně rozptýlí,“ říká Jakub Brandalík ze společnosti Lightway.

Při výběru dbejte na kvalitu

Jedním z hlavních faktorů při výběru světlovodu je množství a intenzita světla, které je schopen do místnosti přivést.  Základními materiály pro výrobu střešní kopule je plast a sklo, rozdíly v kvalitě mohou být zásadní. „Ideálním řešením jsou kopule skleněné, vyrobené z pevného křišťálu, které časem nemění propustnost světla, jsou odolné vůči silnému větru, poškrábání, UV záření a mají velice dlouhou životnost, “ dodává Jakub Brandalík.

Pokud se tedy rozhodnete svou koupelnu prosvětlit, vylepšit její atmosféru a ulehčit si práci při každodenních úpravách, výběr kvalitního světlovodu nepodceňujte.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si s partnerem příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí infrasauna pro dva SaunaSystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy