Na skútru po Bali, pěšky na Islandu nebo lodí po Středomoří – co letos plánujete za dovolenou vy? Ať je to cokoliv, určitě se podívejte na novinky užitečné pro cestování. V redakci jsme udělali výběr, díky kterému zůstanete v obraze. Inspirujte se vychytávkami na cestu!

Se sluníčkem za dobře

Voděodolný tónovací ochranný fluid SPF 50, Dermacol, 269 Kč

Voděodolný tónovací ochranný fluid. Lehká, jemně tónovaná textura, která sjednotí barevný tón pleti a kryje nedokonalosti. Vysoká a účinná ochrana proti UVA a UVB záření. Zabraňuje spálení a poškození pokožky a také zamezuje předčasnému stárnutí. Hydratuje, zvláčňuje, zklidňuje a regeneruje. Dále zabraňuje podráždění a olupování pleti. Je vysoce voděodolný a má praktické balení s pumpičkou. 

Voděodolný pleťový krém na opalování 2v1 SPF 30

Voděodolný pleťový krém 2v1 na opalování a balzám na rty SPF 30 poskytuje účinnou ochranu před slunečním zářením a zvláčňuje pokožku. Ochranný komplex UVA a UVB filtrů spolu s vitaminem E zabraňuje poškození pokožky vlivem UV záření a zamezuje předčasnému stárnutí. D-panthenol a Allantoin zklidňují pokožku, zabraňují jejímu podráždění a podporují regeneraci.

Pro zaznamenání vzpomínek

V dnešní době rád cestuje snad každý. Prožije svá dobrodružství, nafotí spousty fotek, ale všechny ty vzpomínky se postupně vytrácejí a fotky se mění jen na megabajty dat. Víte, jak je tedy uchovat originálně? Řešením jsou cestovatelské deníky, do kterých si zaznamenáte své zážitky, navštívená místa, uložíte vstupenky, výstřižky, fotografie a drobné suvenýry. Nás v redakci zaujal cestovatelský deník “deniczech”. Je to český produkt vyráběný z kvalitních materiálů v 17 motivech, 3 variantách a spoustou doplňků. Obal je pevný, oděruvzordný a hydrofóbní, nemusíte si tedy dělat starosti s jeho údržbou, nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkým hadříkem. Více informací a celý sortiment naleznete na: www.deniczech.cz.

Pořádně to zvaž!

Nejen cestování letadlem je limitováno váhou našeho zavazadla. Skvělým pomocníkem je cestovní váha SLS 900WH, která právě eliminuje příplatky za nadlimitní hmotnost zavazadel. Vhodná je pro vážení zavazadel, poštovních balíků, a dokonce třeba ovoce a zeleniny v kbelících při sklizni atd. Nabízí váživost do 50 kg (rozlišení 100 g). Disponuje funkcí Data Lock pro přesnější vážení (zmrazení naměřené hmotnosti po dobu 30 sekund).

Odolné, ale lehké skořepinové kufry

Luxusní zavazadla Thule Revolve jsou určena pro život na cestách. Řada zavazadel je vybavena teleskopickou rukojetí, která minimalizuje houpání zavazadel a účinně přenáší sílu na kolečka. Masivní zadní kolečka snadno kloužou po jakémkoliv povrchu, od koberce po dlažbu. Kolečka tak poskytují snadnou ovladatelnost od prvního kroku s tímto zavazadlem. Zavazadla jsou vyrobena v Evropě a 100% z polykarbonátu. Zavazadla jsou tak díky tomu lehká, stylová a především odolná proti nárazům. Zavazadla jsou navržena tak, aby především vydržela. Vnitřní chrániče rohů, pevný rám a zesílený přední panel, přinášejí ochranu pro každou cestu. Cenný obsah uvnitř zavazadel zůstává bezpečně uzavřen díky zámkům TSA a zipům, které jsou odolné proti propíchnutí. K dostání ve čtyřech velikostech:

  • Thule Revolve Global Carry-on 55cm/22” – k dostání za 9.999 Kč
  • Thule Revolve Wide-body Carry-On 55cm/22” – k dostání za 11.199 Kč
  • Thule Revolve Luggage 68cm/27” – k dostání za 12.499 Kč
  • Thule Revolve Luggage 75cm/30” – k dostání za 14.499 Kč

Bližší informace: www.thule.com

S hudbou kolem světa?

SSS 1200N  TARUS je voděodolný reproduktor s 360° prostorovým zvukem. Umožňuje poslech oblíbené hudby ze smartphonu nebo tabletu prostřednictvím bezdrátového Bluetooth připojení do vzdálenosti až 15 m. Výkonný a čistý zvuk zajišťují dva reproduktory s maximálním výkonem 20 W a jeden pasivní zářič. Tento reproduktor je vybaven technologií NFC, která umožňuje snadné a rychlé připojení k vašemu smartphonu a technologii TWS umožňující současné připojení dvou reproduktorů. Tento reproduktor je voděodolný se stupněm krytí IPX4. Nemusíte se obávat poslechu hudby za nepříznivého počasí nebo vedle bazénu. Díky velké vestavěné 4000mAh dobíjecí baterii můžete poslouchat hudbu až 6 hodin.

Tipy pro cestování s kontaktními čočkami

Roztok v cestovním balení

Při balení kufru se hodí ušetřit místo. Výrobci roztoků naštěstí nabízejí nejen maxi výhodná balení, ale i ta malá cestovní o objemu 60 až 120 ml. Mimochodem, malou lahvičku je fajn mít v kabelce vždy pro případ, že by bylo potřeba čočky očistit například v práci nebo kdykoli během dne.

Jednodenní kontaktní čočky

“I když běžně nosíte měsíční čočky a jste zvyklí na jejich ukládání do roztoku, na cestování jsou praktičtější čočky jednodenní. Ty totiž večer jednoduše vyhodíte a ráno si vezmete nové,” říká Daniel Szarvas z VašeČočky.cz. Ušetříte tak místo v kufru, protože nemusíte vozit pouzdro ani roztok, a pokud jste navíc v prostředí, kde není tak snadné udržet „domácí“ hygienické podmínky, jsou jednodenní čočky ideálním řešením.

Kontaktní čočky a další sortiment naleznete na: www.vasecocky.czZatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Proč jsou domácí infrasauny na míru od SaunaSystem tak oblíbené? Pořiďte si ji a pochopíte!

Rekonstrukci bytu v Praze zvládnete snadno s profesionály.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy