Lidové moudro praví, že pokud si dáte každý den jedno jablko, nebudete potřebovat lékaře a budete zdraví. O své tělo samozřejmě musíte pečovat po všech směrech, ale vězte, že přísloví našich předků má něco do sebe. Jablka obsahují velké množství vlákniny, vitamíny, minerální látky a antioxidanty – tedy složky, které náš organismus ocení, a to nejen v této těžké době. Traduje se, že také blahodárně působí na nervový systém a pomáhají bojovat
s nervozitou. To se aktuálně hodí! Jablíčko si nově můžete vychutnat i v netradiční formě jako Fit Sušené jablečné kroužky.

Dávka vitamínů

Většina z nás neoplývá vlastním sklepem a pořádnou zásobou jablek z loňské úrody, ale o pravidelnou dávku vitamínů a dalších prospěšných látek je třeba se postarat. Co se předzásobit jablíčky v chytrém balení? Vyzkoušejte Fit Sušené jablečné kroužky od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

Jedině česká jablka

V dnešní době otevřeného trhu nikdy nevíte, odkud jablka v supermarketu vlastně pochází. Proč si vybírat ta, která vážila cestu přes půl Evropy?! Sušené jablečné kroužky jsou vyrobeny z českých jablek, která byla vypěstována přímo v sadech společnosti ÚSOVSKO v podhůří Jeseníků. Následně jsou šetrně zpracovávána ve vlastní sušárně. Výsledkem je zdravá svačinka v praktickém balení, kterou můžete mít vždy po ruce – v práci, při sportu, doma i na cestách.

Žádné chemické látky, vysoký podíl vlákniny

Pro zachování maximálního možného množství cenných složek, jsou kroužky sušeny včetně slupky. I když se jedná o ovoce v sušené podobě, můžete se těšit na intenzivní a křupavou chuť – vždyť na 100 gramů pochoutky je použit plný kilogram čerstvých jablek. Kroužky neobsahují chemické konzervanty, barviva ani aromata. Místo toho potěší vysokým obsahem vlákniny, která je nezbytná pro správné fungování organismu.

Chytrá svačinka i skvělá přísada

Sušené jablečné kroužky můžete využít k přímé konzumaci ve formě svačinky. Hodí se však také v domácí kuchyni, například jako přísada do salátů, pečených i nepečených moučníků nebo jako součást zdravé snídaně. Fantazii se meze nekladou…

Další informace naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.

Zatím zde nejsou žádné reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Dopřejte si příjemnou relaxaci v pohodlí domova, kterou vám umožní domácí sauny na míru Saunasystem.

Výpomoc v domácnosti nejen v Praze – chůva, hospodyně nebo majordomus.

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: info@mediaadvice.cz
http://npmedia.cz/
Privacy Policy