Pokožka je v létě obzvlášť na očích, těžší období tak nastává pacientům s lupénkou, ekzémem či atopickou dermatitidou. Aby z letních šatů, kraťasů a krátkých rukávů vykukovala krásná a zdravá kůže, vyzkoušejte léčbu novými přípravky Mediderm. Nyní si můžete napsat o sadu vzorků zdarma!

Výrobky Mediderm jsou jediné zdravotnické prostředky na českém trhu určené pro léčbu lupénky, ekzému a atopické dermatididy. Přinášejí úlevu od příznaků provázejících chorobně suchou pokožku a celkově zvyšují kvalitu života pacientů. Mediderm zajišťuje hloubkovou hydrataci pokožky, její vyhlazení a zvýšení pružnosti. Zároveň omezuje a zmírňuje podráždění. Výrobky jsou vhodné i při velmi suché a citlivé pokožce. Mediderm vyrábí německá společnost Spreewälder Arzneimittel GmbH. Prostředkyprošly klinickou studií s pozitivním výsledkem. Mají hypoalergenní složení a neobsahují tedy žádné dráždivé látky. Mohou je používat dospělí v každém věku a děti již od 1. měsíce života.

Kompletní řada pro péči o pokožku

Řada Mediderm zahrnuje krém, dále šampon, koncentrát do koupele a emulzi do sprchy. Krém Mediderm je základním krokem při péči o kůži postiženou lupénkou, ekzémem a atopickou dermatitidou. Dlouhodobě hydratuje a promašťuje, vytváří ochrannou vrstvu, je tak vhodný i při zdravé, ale suché a citlivé pokožce. Při svědění a pálení zklidňuje. Pokožce dodává měkkost a pružnost, eliminuje nadměrné odlupování a praskání. Velmi dobře se vstřebává, díky tomu nezpůsobuje pocit mastnoty a neznečišťuje oděvy ani ložní prádlo.  Tři varianty velikosti balení krému umožňují přizpůsobit balení přípravku aktuálním potřebám. Více na www.variopharma.cz. Poptávejte ve vaší lékárně nebo na e-shopech, např. www.biotika.net.  

Chcete Mediderm vyzkoušet? Napište si o sadu vzorků ZDARMA! Sada obsahuje vzorky všech čtyř výrobků Mediderm, od každého výrobku sáček o objemu 10 g. Žádosti o vzorky posílejte na [email protected]!

Chcete vyhrát náš balíček? Odpovězte na otázku:

V jakých velikostech balení můžete zakoupit krém Mediderm? Nápověda na www.variopharma.cz nebo www.biotika.net.

  1. Jen balení 100 g
  2. Balení 100 g, 200 g a 500 g
  3. Balení 100 g, 500 g a 1 kg

Výherní balíček obsahuje 4 výrobky Mediderm: krém 100 g, emulzi do sprchy, koncentrát do koupele a šampon. Balíčky jsou připraveny pro 3 výherce.

Správné odpovědi zasílejte do 20. července 2020 na e-mail [email protected] s heslem MEDIDERM. Výherce bude kontaktován e-mailem.

1 reakce

Reagovat na článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tipy

Luxusní domácí wellness na míru pro vás postaví specialisté z Wellness Vision.

Toužíte po domácím saunování? Infrasauna pro jednoho od SaunaSystem je ideálním řešením!

 

 

Kontakt

Net Press Media
Osadní 324/12a
170 00 Praha 7

tel.: +420 704 265 451
e-mail: [email protected]
http://npmedia.cz/
Privacy Policy